Iwona Jarząbek

Ekspert ds. ochrony danych osobowych

 

Iwona Kozieł

Ekspert ds. ochrony danych osobowych

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, certyfikowany audytor wiodący ISO/IEC 27001.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z procesami przetwarzania danych osobowych, w obszarze jej zainteresowań znajdują się również kwestie dotyczące ochrony dóbr osobistych osób fizycznych oraz prawnych.

W kancelarii zajmuje się prowadzeniem audytów, szkoleń oraz doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych. Brała udział w projektach audytorskich i szkoleniowych realizowanych dla sektora publicznego w tym m.in. Kancelarii Sejmu RP, państwowych osób prawnych jak również przeprowadzała audyty dokumentacji z zakresu danych osobowych dla Spółek należących do grup kapitałowych o globalnym zasięgu, jak IKEA, Emerson, DuPont czy XTB. Na co dzień współpracuje ze m.in. spółkami z grupy Philips oraz Fiat Chrysler Automobiles, K2. Realizowanie projektów zawodowych ułatwia jej wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów oraz odbywanych w ich trakcie praktyk w kancelariach. Ukończyła seminaria „Wymowa prawnicza” oraz „Marketing usług prawniczych” rozwijając w ten sposób także umiejętności miękkie. Posługuje się językiem angielskim w tym także Legal English.

Motto zawodowe:

Impossibilium nulla obligatio est – Nikt nie może być zobowiązany do czynienia rzeczy niemożliwych.