Dołącz do newslettera dla ABI

Podzielimy się z Tobą naszym praktycznym doświadczeniem z pełnienia funkcji ABI w ponad 90 podmiotach: porady, szablony dokumentów, case study.

Zapisz się

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Lex Artist Przemysław Zegarek, ul. Szańcowa 74/1, 01-458 Warszawa. Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania porad z zakresu skutecznego sprawowania funkcji ABI, powiadomień o nowych wpisach na blogu oraz nowych usługach. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: newsletter@lex-artist.pl

Wanna get our awesome news?

We will send you emails only several times per week. Isn't that cool?

Subscribe!

Actually we will not spam you and keep your personal data secure

Dlaczego powstało Lex Artist?

 

Założyłem Lex Artist jako wyraz buntu. Chciałem pokazać, że praca prawnika może być: - w pełni profesjonalna pod względem merytorycznym i jednocześnie prosta i czytelna w odbiorze - dostępna również dla małych i średnich firm w atrakcyjnej cenie - świadczona w przyjazny i budzący zaufanie sposób. Dzisiaj z satysfakcją uświadamiam sobie, że obrany ponad 8 lat temu kurs, był dobrym wyborem.

Przemysław Zegarek Założyciel

Dołączyłem do Lex Artist w 2009 roku. Byłem pełen zapału i marzeń. Marzeń o połączeniu ognia i wody: profesjonalizmu i rodzinnych wartości. Legalności działania i skuteczności biznesowej. Eksperckiej wiedzy i łatwości jej przekazywania. Dzisiaj, po 7 wspaniałych latach, z dumą mogę stwierdzić, że moje marzenia stały się rzeczywistością.

Łukasz Zegarek Współwłaściciel

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż inni, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my

Henry Ford Przedsiębiorca

Poznaj nasz zespół

Polityka prywatności copyright 2013 Lex Artist

Kontakt

Kancelaria Lex Artist
Ul. Szańcowa 74/1
01-458 Warszawa
Telefon: +48 533 088 955
e-mail: wspolpraca@lex-artist.pl

REGON: 141235395
NIP: 522-267-65-39
BRE Bank S.A. 62 1140 2004 0000 3602 5030 0372