Cel

Oferujemy dwa rodzaje usług związanych z ochroną danych osobowych w firmie:

kompleksową usługę z zakresu ochrony danych osobowych (przeprowadzenie audytu, opracowanie dokumentacji, rejestracja zbiorów – szczegóły znajdują się TUTAJ)

szkolenie dla pracowników firmy przetwarzających dane osobowe (szczegóły znajdują się poniżej)

Celem szkolenia jest zwiększenie bezpieczeństwa danych osobowych w miejscu pracy, poprzez podniesienie świadomości ochrony danych osobowych pracowników. Dodatkowo, uczestnictwo w szkoleniu zapewni spełnienie podstawowej wytycznej GIODO, nakazującej aby do przetwarzania danych osobowych były dopuszczone wyłącznie osoby uprzednio przeszkolone z przedmiotowej tematyki. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Główne zalety naszego szkolenia:

zbalansowana treść – podczas szkolenia nacisk kładziemy nie tylko na przekazanie wskazówek dotyczących przetwarzania danych, ale i na odpowiedzialność karną, dyscyplinarną i cywilną jaka wiąże się z tym procesem.

– praktyczny charakter  – nasz trener oprócz szkolenia, zajmuje się również świadczeniem profesjonalnych audytów przetwarzania danych osobowych. Dlatego podczas szkolenia nie teoretyzujemy – każdy przepis prawa konfrontujemy z praktyką i oferujemy uczestnikom rozwiązania, a nie problemy.

 konkretna wiedza w atrakcyjnej formie – nasze szkolenie jest krótkie, konkretne i nastawione na przekazywanie wiedzy w jak najatrakcyjniejszy sposób. Podczas szkolenia przeprowadzamy liczne warsztaty, aktywizujemy uczestników licznymi pytaniami i omawianiem case’ów “z życia wziętych”.

– certyfikat – każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Adresaci szkolenia

Wszyscy pracownicy przetwarzający dane osobowe. W szczególności pracownicy przetwarzający dużą liczbę danych, pracownicy przetwarzający dane wrażliwe oraz osoby zajmujące się obsługą klienta (np. pracownicy działów kadr, marketingu, IT, telemarketingu).

Program szkolenia

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się przede wszystkim:

  • co w rzeczywistości kryje się pod terminem dane osobowe, czym jest proces przetwarzania danych osobowych, czym są tzw. dane wrażliwe
  • w jaki sposób postępować bezpiecznie z danymi osobowymi przetwarzanymi formie elektronicznej i papierowej
  • w jakich sytuacjach pracownik przetwarzający dane osobowe może ponieść odpowiedzialność karną, dyscyplinarną, cywilną

Szczegółowy program szkolenia

Metoda

Prezentacja multimedialna sprofilowana pod kątem branży w której działa Zamawiający. Szkolenie wzbogacone jest o liczne warsztaty praktyczne oraz kazusy. Ważnym elementem szkolenia będzie rozwiązywanie zgłaszanych przez uczestników problemów z dziedziny ochrony danych osobowych. Możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Wykładowca

Łukasz Zegarek

Współwłaściciel, ekspert ds. ochrony danych osobowych

W kancelarii od 8 lat odpowiada za zarządzanie całością przedsiębiorstwa oraz przeprowadzanie audytów i wspieranie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji u Klientów Kluczowych.

Przeprowadził ponad 100 projektów audytorsko – wdrożeniowych dla spółek prywatnych (m.in. z Vistra, VENEZIA, IKEA, XTB, Pandora, DuPont) oraz  ponad 50 projektów dla podmiotów publicznych.

Swoimi wieloletnimi doświadczeniami i wiedzą praktyczną z przyjemnością dzieli się z uczestnikami licznych konferencji, szkoleń i kursów oraz czytelnikami publikacji i artykułów na blog-daneosobowe.pl.

Jego największą pasją jest przekazywanie wiedzy słuchaczom i czytelnikom w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały.

No i oczywiście podróże! Od Sardynii po Nową Zelandię. Samochód, noclegi, atrakcje – pełna organizacja na własną rękę.

Włada biegle językiem angielskim, a w stopniu podstawowym także serbskim.

Motto zawodowe:

Volenti non fit iniuria – chcącemu nie dzieje się krzywda.

Poznaj nasz zespół

Polityka prywatności copyright 2013 Lex Artist

Kontakt

Lex Artist Sp. z o.o.
Ul. Szańcowa 74/1
01-458 Warszawa
Telefon: (22) 253 28 18
e-mail: wspolpraca@lex-artist.pl

REGON: 36655014500000
KRS: 0000663098
NIP: 527-279-63-98
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 5.000,00 zł
BRE Bank S.A. 52 1140 2004 0000 3102 7769 7574